f
Drugi obiekt
Palenica Pokoje Gościnne
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Region

Spływ doliną Popradu

Pontonowe i kajakowe spływy Doliną Popradu to jedna z największych atrakcji regionu. W trakcie spływu można podziwiać przepiękne beskidzkie krajobrazy Popradzkiego Parku Narodowego pełnego zwierząt i zieleni. 

Tylicka mofeta

Mofeta to chłodny wyziew wulkaniczny, z którego wydobywa się dwutlenek węgla. Dodatkowo gaz wydobywa się tutaj w wodzie powodując powstawanie bąbelków. Tylicka mofeta jest jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Znajduje się w osadzie turystycznej "Domki w Lesie". Otwarto ją dla zwiedzających w październiku 2011 roku. 

Tor gokartowy w Tyliczu

Na poszukujących adrenaliny miłośników sportów motorowych czeka tor gokartowy w Tyliczu. Emocjonujące przejazdy gokartami po torze zbudowanym na płycie lodowiska o powierzchni 1800 m2 dostarczy wielu wrażeń i atrakcji.

Ogrody sensoryczne w Muszynie

Ogrody Zmysłów nieopodal Krynicy, to wyjątkowe miejsce w którym znaleźć można różnorodne urządzenia do ćwiczeń każdego ze zmysłów – słuchu, smaku, węchu i dotyku.

Szlak architektury cerkiewnej

W samej Krynicy jak i okolicznych miejscowościach jak Szczawnik Berest, Czyrna, Mochnaczka, Muszynka, Piorunka, Powroźnik i Tylicz  znaleźć można liczne prawosławne cerkwie o bardzo ciekawej architekturze. 

Zarezerwuj pokój już od 140 /noc

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij