f
Drugi obiekt
Palenica Pokoje Gościnne
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Region

Spływ doliną Popradu

Pontonowe i kajakowe spływy Doliną Popradu to jedna z największych atrakcji regionu. W trakcie spływu można podziwiać przepiękne beskidzkie krajobrazy Popradzkiego Parku Narodowego pełnego zwierząt i zieleni. 

Tylicka mofeta

Mofeta to chłodny wyziew wulkaniczny, z którego wydobywa się dwutlenek węgla. Dodatkowo gaz wydobywa się tutaj w wodzie powodując powstawanie bąbelków. Tylicka mofeta jest jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Znajduje się w osadzie turystycznej "Domki w Lesie". Otwarto ją dla zwiedzających w październiku 2011 roku. 

Tor gokartowy w Tyliczu

Na poszukujących adrenaliny miłośników sportów motorowych czeka tor gokartowy w Tyliczu. Emocjonujące przejazdy gokartami po torze zbudowanym na płycie lodowiska o powierzchni 1800 m2 dostarczy wielu wrażeń i atrakcji.

Ogrody sensoryczne w Muszynie

Ogrody Zmysłów nieopodal Krynicy, to wyjątkowe miejsce w którym znaleźć można różnorodne urządzenia do ćwiczeń każdego ze zmysłów – słuchu, smaku, węchu i dotyku.

Szlak architektury cerkiewnej

W samej Krynicy jak i okolicznych miejscowościach jak Szczawnik Berest, Czyrna, Mochnaczka, Muszynka, Piorunka, Powroźnik i Tylicz  znaleźć można liczne prawosławne cerkwie o bardzo ciekawej architekturze. 

Zarezerwuj pokój już od 180 /noc

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. moich danych osobowych w celach związanych ze świadczeniem na moją rzecz bezpłatnej usługi Newslettera, a także na okresowe otrzymywanie bezpłatnego Newslettera, jak również otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej wyłącznie PKL SA.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 2135 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Ponadto przyjmuje do wiadomości, że administratorem danych osobowych oraz administratorem bezpieczeństwa informacji jest Polskie Koleje Linowe S.A., z siedzibą w Zakopanem, przy ul. Krupówki 48, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy – KRS, do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000429345, o kapitale zakładowym wynoszącym 172.700.000 PLN, wpłaconym w całości, NIP 736-17-16-338, REGON 122633430, adres emailowy: enewsletter@pkl.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij