f
Drugi obiekt
Palenica Pokoje Gościnne
Newsletter

Zapisz się na newsletter

W hotelu

Strefa wypoczynku

Zapraszamy do strefy wypoczynku, gdzie każdy znajdzie dla siebie chwilę wytchnienia i odpoczynku – w saunie, w hydroterapeutycznej wannie z masażem, czy pod doświadczonym okiem naszych masażystów. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w zakładce „Relaks”.

Pokój zabaw dla dzieci i pokój gier

Hotel Jaworzyna Krynicka to obiekt przyjazny dzieciom. Specjalnie dla naszych najmłodszych gości na parterze przygotowaliśmy dedykowany pokój zabaw, gdzie w przyjaznej atmosferze znajdą interaktywną matę z grami i zabawami, planszówki, kolorowanki, książki i zabawki, które zapewnią długie godziny zabaw pełnych uśmiechu i radości.
Pokój dostępny jest w godzinach 6-22. 

Na pierwszym piętrze naszego hotelu znajduje się pokój z rozrywkami nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży i starszych – czekają tam piłkarzyki i konsola X-Box z grami, które pozwolą na rywalizację jeden na jeden oraz zespołowe rozegranie nie jednego turnieju. 
Pokoje dostępne są w godzinach 6-22.

Pobyt w nich dla gości hotelowych i ich dzieci jest bezpłatny.

Zarezerwuj pokój już od 180 /noc

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. moich danych osobowych w celach związanych ze świadczeniem na moją rzecz bezpłatnej usługi Newslettera, a także na okresowe otrzymywanie bezpłatnego Newslettera, jak również otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej wyłącznie PKL SA.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 2135 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Ponadto przyjmuje do wiadomości, że administratorem danych osobowych oraz administratorem bezpieczeństwa informacji jest Polskie Koleje Linowe S.A., z siedzibą w Zakopanem, przy ul. Krupówki 48, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy – KRS, do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000429345, o kapitale zakładowym wynoszącym 172.700.000 PLN, wpłaconym w całości, NIP 736-17-16-338, REGON 122633430, adres emailowy: enewsletter@pkl.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij