f

Fot. Klimkowski Andrzej

Drugi obiekt
Palenica Pokoje Gościnne
Newsletter

Zapisz się na newsletter

ŚWIĘTA WIELKANOCNE TUŻ... TUŻ...

21-03-2018

Zapraszamy do korzystania z Pakietu Wielkanocnego Zostały ostatnie pokoje!!!

ŚWIĘTA WIELKANOCNE TUŻ... TUŻ...

Wielkimi krokami zbliża się POBYT WIELKANOCNY.

ZOSTAŁY NAM OSTATNIE POKOJE!!!

W oferice międzyinnymi obiad świąteczny na szczycie Jaworzyny Krynickiej - informacj na ten temat udziela recepcja Hotelu.

telefon - 18 473 66 10  mail recepcja@hotelepkl.pl

ZAPRASZAMY

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. moich danych osobowych w celach związanych ze świadczeniem na moją rzecz bezpłatnej usługi Newslettera, a także na okresowe otrzymywanie bezpłatnego Newslettera, jak również otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej wyłącznie PKL SA.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 2135 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Ponadto przyjmuje do wiadomości, że administratorem danych osobowych oraz administratorem bezpieczeństwa informacji jest Polskie Koleje Linowe S.A., z siedzibą w Zakopanem, przy ul. Krupówki 48, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy – KRS, do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000429345, o kapitale zakładowym wynoszącym 172.700.000 PLN, wpłaconym w całości, NIP 736-17-16-338, REGON 122633430, adres emailowy: enewsletter@pkl.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij