f
Drugi obiekt
Jaworzyna Krynica
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Regulamin usługi newsletter

Regulamin usługi newsletter

1. W celu w celu przekazywania osobom zainteresowanym informacji o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach PKL S. A. oraz Partnerów należących do Grupy Kapitałowej PKL S. A., tj.: Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., PKL FOOD Sp. z o.o., PKL FOOD Sp. z o.o. sp. k., Tangara IP, PKL S.A. - PKL S.A., udostępnia usługę „Newsletter”.

2. Obsługę usługi „Newsletter” PKL S.A. powierzyła Firmie Fresh Mail Sp. z o.o., z siedzibą przy Al. 29 Listopada 155 c, 31-406 Kraków.

3. Administrator danych zapewnia pełne poszanowanie prywatności Subskrybentów usługi „Newsletter” oraz ochronę ich danych osobowych.

4. Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.

5. Przekazane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe przetwarzane są przez PKL S.A. w sposób zgodny z zakresem udzielonego upoważnienia oraz wymogami obowiązującego prawa.

6. W celu świadczenia usługi „Newsletter” PKL S.A. pozyskuje od osób zainteresowanych „imię lub pseudonim” oraz „adres e-mail”.

7. Usługa „Newsletter” świadczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych osób. W celu dokonania rejestracji należy wykonać następujące czynności:

a. wejść na stronę internetową http://www.pkl.pl/pkl.html,

b. wypełnić prawidłowo formularz rejestracyjny poprzez podanie imienia lub pseudonimu oraz prawidłowego adresu e-mail, na który mają być przekazywane wiadomości,

c. wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z udostępnionym formularzem,

d. zapoznać się z treścią „Regulaminu usługi Newsletter” oraz „Klauzulą informacyjną” i potwierdzić ten fakt zgodnie z udostępnionym formularzem,

e. kliknąć przycisk „Zarejestruj się”.

8. Po wykonaniu czynności określonych w pkt 7, na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana informacja zawierająca link, potwierdzający żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter.

9. Od chwili wykonania powyższych czynności, na zarejestrowane konto e-mail będą przesyłane wiadomości zawierające informacje o aktualnych promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach PKL S. A. oraz Partnerów należących do Grupy Kapitałowej PKL S. A.

10. Użytkownik usługi „Newsletter” ma prawo zrezygnować z usługi w każdym momencie. Rezygnacja z usługi następuje poprzez kliknięcie w link „Rezygnacja”, znajdujący się w każdej przesłanej w ramach subskrypcji wiadomości e-mail.

11. Usunięcie adresu e-mail Subskrybenta z bazy adresowej „Newsletter” potwierdzane jest komunikatem potwierdzającym dokonanie operacji.

12. Rezygnacja z usługi „Newsletter” skutkuje usunięciem danych osobowych Użytkownika ze wszelkich zbiorów danych osobowych prowadzonych na potrzeby „Newsletter”.

13. PKL S.A. nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłanych w ramach usługi „Newsletter” wiadomości na podany w formularzu adres e-mail oraz z usuwanie i blokowanie takich wiadomości przez oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu użytkownika.

Zarezerwuj pokój już od 80 /noc

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij