f
Drugi obiekt
Jaworzyna Krynica
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Restauracja

Przytulne nowoczesne wnętrze, wspaniałe widoki na stok Palenicy, miła atmosfera - uśmiechnięta obsługa kelnerska, dobra muzyka i przede wszystkim zaangażowanie i talent kucharzy sprawią, że każda chwila w naszej restauracji będzie mile spędzona. Jej wnętrza są otwarte nie tylko dla gości Pokoi Gościnnych pod Kolejką, ale dla wszystkich, którzy poszukują dobrej jakości.

Restauracja pod Kolejką oferuje smaczne i świeże „domowe jedzenie”. W menu znaleźć można między innymi dania takie jak:  kwaśnica z wędzonym żeberkiem, żurek, kotlet schabowy, pstrąg z patelni, placek po węgiersku i kiełbaska jagnięca z patelni. Dodatkowo menu dla dzieci a w nim ulubione naleśniki z dżemem, pierogi z jagodami, kęski kurczakowe i oczywiście frytki.

Zimową porą gości restauracji ucieszy na pewno Grzaniec Galicyjski, grzane piwo lub gorąca czekolada. Na rozgrzewkę po nartach są też mocniejsze shoty: maliniak, wiśniak i cytryniak, w gorącej cenie!

Latem restauracja zaprasza na domowej produkcji lemoniady.

Galeria

Zarezerwuj pokój już od 99 /noc

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. moich danych osobowych w celach związanych ze świadczeniem na moją rzecz bezpłatnej usługi Newslettera, a także na okresowe otrzymywanie bezpłatnego Newslettera, jak również otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej wyłącznie PKL SA.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 2135 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Ponadto przyjmuje do wiadomości, że administratorem danych osobowych oraz administratorem bezpieczeństwa informacji jest Polskie Koleje Linowe S.A., z siedzibą w Zakopanem, przy ul. Krupówki 48, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy – KRS, do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000429345, o kapitale zakładowym wynoszącym 172.700.000 PLN, wpłaconym w całości, NIP 736-17-16-338, REGON 122633430, adres emailowy: enewsletter@pkl.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij